Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > Z8F042ASH020EC
Z8F042ASH020EC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop Z8F042ASH020EC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer Z8F042ASH020EC
Fabrikant Zilog
Beschrijving IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6005 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer Z8F042ASH020EC Fabrikant Zilog
hoeveelheid beschikbaar 6005 pcs Data papier Z8 Encore! XP F082A Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V
Snelheid 20MHz Serie Encore!® XP®
RAM Size 1K x 8 Programmageheugentype FLASH
Packaging Tube Verpakking / doos 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Andere namen 269-3376 oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 105°C (TA) Aantal I / O 17
EEPROM Size 128 x 8 gedetailleerde beschrijving eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH