AS1383-BWLM-45
AS1383-BWLM-45
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AS1383-BWLM-45 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AS1383-BWLM-45
Fabrikant ams
Beschrijving IC REG BOOST 4.5V 0.2A 6WLCSP
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AS1383-BWLM-45 Fabrikant ams
Beschrijving IC REG BOOST 4.5V 0.2A 6WLCSP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 178877 pcs Data papier AS1383
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Uitgang (Min / Vast) 4.5V
Voltage - Output (Max) - Voltage - Input (Min) 2.7V
Voltage - Input (Max) 5.5V topologie Boost
Synchronous Rectifier No Leverancier Device Pakket 6-WLCSP (1.17x0.77)
Serie - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 6-UFBGA, WLCSP Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 501260009
AS1383-BWLM-45TR
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal uitgangen 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Functie Step-Up Frequentie - Schakelen 3.5MHz
gedetailleerde beschrijving Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 4.5V 1 Output 200mA 6-UFBGA, WLCSP Current - Output 200mA