929500-01-07-RK
929500-01-07-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 929500-01-07-RK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 929500-01-07-RK
Fabrikant 3M
Beschrijving CONN HEADER .100 SNGL R/A 7POS
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 929500-01-07-RK Fabrikant 3M
Beschrijving CONN HEADER .100 SNGL R/A 7POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Shrouding Unshrouded Serie 929
Rijafstand - Paring - Pitch - Paring 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Totale contactlengte -
Andere namen 5111105516
9295000107RK
929500E-01-07
Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 1 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 7 montage Type Through Hole, Right Angle
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights -
Isolatiehoogte 0.110" (2.79mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving Connector Header Through Hole, Right Angle 7 position 0.100" (2.54mm)
Huidige score 2.5A contact type Male Pin
Contact Vorm Square Contact Material Copper Alloy
Contact Lengte - Post 0.130" (3.30mm) Contact Lengte - Paring 0.295" (7.49mm)
Contact Voltooi Dikte - Post - Contact Voltooi Dikte - Paring 200.0µin (5.08µm)
Contact Afwerken - Post Tin Contact Afronden - Paring Tin
connector Type Header, Breakaway toepassingen -
Gerelateerde producten
929500-01-06 Image
  • Deel#:929500-01-06
  • fabrikanten:3M
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 6POS
  • Op voorraad:170748
929500-01-04 Image
  • Deel#:929500-01-04
  • fabrikanten:3M
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 4POS
  • Op voorraad:180022
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 8POS
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 11POS
929500-01-12-RK Image
  • Deel#:929500-01-12-RK
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 12POS
929500-01-05-RK Image
  • Deel#:929500-01-05-RK
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 5POS
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 9POS
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 10POS