929500-01-10-RK
929500-01-10-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 929500-01-10-RK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 929500-01-10-RK
Fabrikant 3M
Beschrijving CONN HEADER .100 SNGL R/A 10POS
Product parameter
Onderdeel nummer 929500-01-10-RK Fabrikant 3M
Beschrijving CONN HEADER .100 SNGL R/A 10POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Shrouding Unshrouded Serie 929
Rijafstand - Paring - Pitch - Paring 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Totale contactlengte -
Andere namen 929500E-01-10 Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 1 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 10 montage Type Through Hole, Right Angle
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights -
Isolatiehoogte 0.110" (2.79mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.100" (2.54mm)
Huidige score 2.5A contact type Male Pin
Contact Vorm Square Contact Material Copper Alloy
Contact Lengte - Post 0.130" (3.30mm) Contact Lengte - Paring 0.295" (7.49mm)
Contact Voltooi Dikte - Post - Contact Voltooi Dikte - Paring 200.0µin (5.08µm)
Contact Afwerken - Post Tin Contact Afronden - Paring Tin
connector Type Header, Breakaway toepassingen -
Gerelateerde producten
929500-01-05-RK Image
  • Deel#:929500-01-05-RK
  • fabrikanten:3M
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 5POS
  • Op voorraad:209346
929500-01-07-RK Image
  • Deel#:929500-01-07-RK
  • fabrikanten:3M
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 7POS
  • Op voorraad:189011
929500-01-06 Image
  • Deel#:929500-01-06
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 6POS
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 15POS
929500-01-10 Image
  • Deel#:929500-01-10
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 12POS
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 13POS
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 11POS
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 14POS