P50-034P-R1-EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P50-034P-R1-EA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P50-034P-R1-EA
Fabrikant 3M
Beschrijving CONN PLUG 34POS STR .050" GLD
(in US Dollars)
210 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P50-034P-R1-EA Fabrikant 3M
Beschrijving CONN PLUG 34POS STR .050" GLD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 23068 pcs Data papier P50 Series
Categorie Connectors, Interconnects Serie Pak 50, P50
RoHS Status Bulk Andere namen 80000922486
Aantal rijen 2 Aantal posities 34
Aantal geleiders 0.050" (1.27mm) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer P50-034P-R1-EA Lengte - Post (Mating) -
Hoogte boven Board 0.421" (10.70mm) Kenmerken Board Lock, Flange
Uitgebreide beschrijving 34 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Beschrijving CONN PLUG 34POS STR .050" GLD