P50-040P-R1-TG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P50-040P-R1-TG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P50-040P-R1-TG
Fabrikant 3M
Beschrijving CONN PLUG 40POS STR .050" GOL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4070 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer P50-040P-R1-TG Fabrikant 3M
Beschrijving CONN PLUG 40POS STR .050" GOL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4070 pcs Data papier P50-zzzP-zzz-TG
Categorie Connectors, Interconnects Serie Pak 50, P50
toonhoogte 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Andere namen 15000754208
Aantal rijen 2
Aantal posities 40 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Gekoppelde Stacking Heights -
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte boven Board 0.530" (13.45mm)
Kenmerken Board Lock gedetailleerde beschrijving 40 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold