P50-080P-RR1-EA
P50-080P-RR1-EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P50-080P-RR1-EA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P50-080P-RR1-EA
Fabrikant 3M
Beschrijving CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P50-080P-RR1-EA Fabrikant 3M
Beschrijving CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 17162 pcs Data papier P50 Series Boardmount Plug
Categorie Connectors, Interconnects Serie Pak 50, P50
RoHS Status Bulk Andere namen 5111173911
P50080PRR1EA
Aantal rijen 2 Aantal posities 80
Aantal geleiders 0.050" (1.27mm) montage Type Through Hole, Right Angle
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer P50-080P-RR1-EA Lengte - Post (Mating) -
Hoogte boven Board 0.275" (6.99mm) Kenmerken Board Lock, Flange
Uitgebreide beschrijving 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold Beschrijving CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL