P50-080S-R1-EA
P50-080S-R1-EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P50-080S-R1-EA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P50-080S-R1-EA
Fabrikant 3M
Beschrijving CONN SOCKET 80POS STR .050" GOLD
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P50-080S-R1-EA Fabrikant 3M
Beschrijving CONN SOCKET 80POS STR .050" GOLD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 18114 pcs Data papier P50 Series
Categorie Connectors, Interconnects Serie Pak 50, P50
toonhoogte 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Andere namen 5111173917
P50080SR1EA
Aantal rijen 2
Aantal posities 80 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Gekoppelde Stacking Heights -
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte boven Board 0.421" (10.70mm) Kenmerken Board Lock, Flange
gedetailleerde beschrijving 80 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold Contact Finish Dikte 10.0µin (0.25µm)