Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 0402-3N6K
0402-3N6K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0402-3N6K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0402-3N6K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.6NH 840MA 66 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4764 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 0402-3N6K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.6NH 840MA 66 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4764 pcs Data papier 0402 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.050" L x 0.030" W (1.27mm x 0.76mm) afscherming Unshielded
Serie 402 ratings -
Q @ Freq 19 @ 250MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 0402-3N6K TR 4000
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Ceramic Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Inductiefrequentie - test 250MHz Inductie 3.6nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.024" (0.60mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 6GHz
gedetailleerde beschrijving 3.6nH Unshielded Wirewound Inductor 840mA 66 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 66 mOhm Max
Huidige score 840mA Current - Verzadiging -