Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 0402-40NK
0402-40NK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0402-40NK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0402-40NK
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 40NH 320MA 438 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4558 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 0402-40NK Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 40NH 320MA 438 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4558 pcs Data papier 0402 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.050" L x 0.030" W (1.27mm x 0.76mm) afscherming Unshielded
Serie 402 ratings -
Q @ Freq 24 @ 250MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 0402-40NK TR 4000
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Ceramic Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Inductiefrequentie - test 250MHz Inductie 40nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.024" (0.60mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 2.24GHz
gedetailleerde beschrijving 40nH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 438 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 438 mOhm Max
Huidige score 320mA Current - Verzadiging -