Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 0805-2N8K
0805-2N8K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805-2N8K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805-2N8K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.8NH 800MA 60 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5550 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 0805-2N8K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.8NH 800MA 60 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5550 pcs Data papier 0805 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm) afscherming Unshielded
Serie 805 ratings -
Q @ Freq 80 @ 1.5GHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 0805-2N8K TR 2000
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Ceramic Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Inductiefrequentie - test 250MHz Inductie 2.8nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.060" (1.52mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 7.9GHz
gedetailleerde beschrijving 2.8nH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 60 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Huidige score 800mA Current - Verzadiging -