Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 0805-331J
0805-331J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805-331J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805-331J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 310MA 1.4 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5114 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 0805-331J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 310MA 1.4 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5114 pcs Data papier 0805 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm) afscherming Unshielded
Serie 805 ratings -
Q @ Freq 48 @ 250MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 0805-331J TR 2000
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Ceramic Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Inductiefrequentie - test 100MHz Inductie 330nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.060" (1.52mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 600MHz
gedetailleerde beschrijving 330nH Unshielded Wirewound Inductor 310mA 1.4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Huidige score 310mA Current - Verzadiging -