Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-121JS
103-121JS
103-121JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-121JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-121JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 19232 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-121JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 19232 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 30 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-121JS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 120nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 750MHz
gedetailleerde beschrijving 120nH Unshielded Inductor 880mA 125 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 125 mOhm Max
Huidige score 880mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
103-121K Image
  • Deel#:103-121K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:21606
103-121J Image
  • Deel#:103-121J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:18613
103-121GS Image
  • Deel#:103-121GS
103-122JS Image
  • Deel#:103-122JS
  • Beschrijving:FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM
103-121F Image
  • Deel#:103-121F
103-122GS Image
  • Deel#:103-122GS
103-122FS Image
  • Deel#:103-122FS
103-120K Image
  • Deel#:103-120K
  • Beschrijving:FIXED IND 12NH 1.19A 69 MOHM SMD
103-122J Image
  • Deel#:103-122J
103-122H Image
  • Deel#:103-122H
103-122F Image
  • Deel#:103-122F