Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-122HS
103-122HS
103-122HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-122HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-122HS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 13359 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-122HS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 13359 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 22 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-122HS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 1.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 130MHz
gedetailleerde beschrijving 1.2µH Unshielded Inductor 360mA 740 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 740 mOhm Max
Huidige score 360mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
103-122G Image
  • Deel#:103-122G
  • fabrikanten:API Delevan