Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-153KS
103-153KS
103-153KS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-153KS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-153KS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 135MA 5.6 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 23915 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-153KS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 135MA 5.6 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 23915 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 25 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-153KS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 15µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 30MHz
gedetailleerde beschrijving 15µH Unshielded Inductor 135mA 5.6 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max
Huidige score 135mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
103-153J Image
  • Deel#:103-153J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:22596
103-153H Image
  • Deel#:103-153H
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:13086
103-180K Image
  • Deel#:103-180K
  • Beschrijving:FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD