Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-181HS
103-181HS
103-181HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-181HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-181HS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10188 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-181HS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10188 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 25 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-181HS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 180nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 550MHz
gedetailleerde beschrijving 180nH Unshielded Inductor 695mA 200 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Huidige score 695mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
103-182FS Image
  • Deel#:103-182FS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM
  • Op voorraad:5673
103-181K Image
  • Deel#:103-181K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:23564
103-180KS Image
  • Deel#:103-180KS
  • Beschrijving:FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD
103-182G Image
  • Deel#:103-182G
103-182GS Image
  • Deel#:103-182GS
103-182H Image
  • Deel#:103-182H
103-182F Image
  • Deel#:103-182F
103-181H Image
  • Deel#:103-181H