Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-330JS
103-330JS
103-330JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-330JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-330JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 16485 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-330JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 16485 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 48 @ 50MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-330JS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Inductiefrequentie - test 50MHz Inductie 33nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1.45GHz
gedetailleerde beschrijving 33nH Unshielded Inductor 900mA 120 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Huidige score 900mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
103-331HS Image
  • Deel#:103-331HS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 330NH 645MA 235 MOHM
  • Op voorraad:10090
103-330MS Image
  • Deel#:103-330MS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:23751
103-273G Image
  • Deel#:103-273G
  • Beschrijving:FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD
103-273JS Image
  • Deel#:103-273JS
103-330J Image
  • Deel#:103-330J
103-273FS Image
  • Deel#:103-273FS
103-331FS Image
  • Deel#:103-331FS
103-330M Image
  • Deel#:103-330M