Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-331GS
103-331GS
103-331GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-331GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-331GS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 645MA 235 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6675 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-331GS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 645MA 235 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6675 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 25 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-331GS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 330nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 300MHz
gedetailleerde beschrijving 330nH Unshielded Inductor 645mA 235 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 235 mOhm Max
Huidige score 645mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
103-330M Image
  • Deel#:103-330M
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM
  • Op voorraad:23569
103-331K Image
  • Deel#:103-331K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:28003
103-331F Image
  • Deel#:103-331F