Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-681JS
103-681JS
103-681JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-681JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-681JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 680NH 435MA 520 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 16602 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-681JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 680NH 435MA 520 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 16602 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 22 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-681JS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 680nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 175MHz
gedetailleerde beschrijving 680nH Unshielded Inductor 435mA 520 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 520 mOhm Max
Huidige score 435mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
103-681J Image
  • Deel#:103-681J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:18752
103-682H Image
  • Deel#:103-682H
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM
  • Op voorraad:12160
103-681GS Image
  • Deel#:103-681GS
103-682F Image
  • Deel#:103-682F
103-681F Image
  • Deel#:103-681F