Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-682FS
103-682FS
103-682FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-682FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-682FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5423 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-682FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5423 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 22 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-682FS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 6.8µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 50MHz
gedetailleerde beschrijving 6.8µH Unshielded Inductor 210mA 2.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Huidige score 210mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
103-681JS Image
  • Deel#:103-681JS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 680NH 435MA 520 MOHM
  • Op voorraad:16602
103-681K Image
  • Deel#:103-681K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:24442
103-682HS Image
  • Deel#:103-682HS
103-682G Image
  • Deel#:103-682G