Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-822JS
103-822JS
103-822JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-822JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-822JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 17343 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-822JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 17343 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 22 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-822JS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 8.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 48MHz
gedetailleerde beschrijving 8.2µH Unshielded Inductor 195mA 2.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Huidige score 195mA Current - Verzadiging -