Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-822GS
103-822GS
103-822GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-822GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-822GS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 7195 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-822GS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 7195 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 22 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-822GS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 8.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 48MHz
gedetailleerde beschrijving 8.2µH Unshielded Inductor 195mA 2.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Huidige score 195mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
103-821J Image
  • Deel#:103-821J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM
  • Op voorraad:20860
103-821HS Image
  • Deel#:103-821HS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:12906
103-822K Image
  • Deel#:103-822K
103-821JS Image
  • Deel#:103-821JS
103-822J Image
  • Deel#:103-822J
103-821K Image
  • Deel#:103-821K