Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1210-101J
1210-101J
1210-101J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210-101J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210-101J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 1.018A 200 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 78679 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210-101J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 1.018A 200 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 78679 pcs Data papier 1210(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) afscherming Unshielded
Serie 1210 ratings -
Q @ Freq 30 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1210 (3225 Metric) Andere namen 1210-101J TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 100nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.101" (2.57mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 550MHz
gedetailleerde beschrijving 100nH Unshielded Inductor 1.018A 200 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Huidige score 1.018A Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
1210-103G Image
  • Deel#:1210-103G
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 297MA 2.1 OHM SMD
  • Op voorraad:59852
1210-103H Image
  • Deel#:1210-103H
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:91050
1210-102F Image
  • Deel#:1210-102F
  • Beschrijving:FIXED IND 1UH 515MA 700 MOHM SMD
1210-103F Image
  • Deel#:1210-103F
1210-082J Image
  • Deel#:1210-082J
  • Beschrijving:FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM
1210-068K Image
  • Deel#:1210-068K
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8NH 1.562A 50 MOHM
1210-102J Image
  • Deel#:1210-102J
1210-082K Image
  • Deel#:1210-082K
1210-082M Image
  • Deel#:1210-082M
  • Beschrijving:FIXED IND 10NH 966MA 130 MOHM
1210-102G Image
  • Deel#:1210-102G
1210-068M Image
  • Deel#:1210-068M