Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1210-102H
1210-102H
1210-102H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210-102H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210-102H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1UH 515MA 700 MOHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 81454 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210-102H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1UH 515MA 700 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 81454 pcs Data papier 1210(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) afscherming Unshielded
Serie 1210 ratings -
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1210 (3225 Metric) Andere namen 1210-102H TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 1µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.101" (2.57mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 120MHz
gedetailleerde beschrijving 1µH Unshielded Inductor 515mA 700 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max
Huidige score 515mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
1210-101F Image
  • Deel#:1210-101F
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 100NH 1.018A 200 MOHM
  • Op voorraad:40319
1210-103H Image
  • Deel#:1210-103H
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 297MA 2.1 OHM SMD
  • Op voorraad:91050
1210-100J Image
  • Deel#:1210-100J
  • Beschrijving:FIXED IND 10NH 966MA 130 MOHM
1210-102F Image
  • Deel#:1210-102F
1210-101G Image
  • Deel#:1210-101G
1210-102K Image
  • Deel#:1210-102K
1210-103K Image
  • Deel#:1210-103K
1210-103J Image
  • Deel#:1210-103J
  • Beschrijving:FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD
1210-102G Image
  • Deel#:1210-102G
1210-082M Image
  • Deel#:1210-082M
  • Beschrijving:FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM
1210-104H Image
  • Deel#:1210-104H