Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1210R-104F
1210R-104F
1210R-104F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210R-104F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210R-104F
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210R-104F Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 57374 pcs Data papier 1210(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) afscherming Unshielded
Serie 1210R ratings -
Q @ Freq 30 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 1210R-104F TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 36 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 100µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.101" (2.57mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 8MHz
gedetailleerde beschrijving 100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Huidige score 120mA Current - Verzadiging -