Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1210R-121H
1210R-121H
1210R-121H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210R-121H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210R-121H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 120NH 971MA 220 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer 1210R-121H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 120NH 971MA 220 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 78539 pcs Data papier 1210(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) afscherming Unshielded
Serie 1210R ratings -
Q @ Freq 30 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 1210R-121H TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 36 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 120nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.101" (2.57mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 500MHz
gedetailleerde beschrijving 120nH Unshielded Inductor 971mA 220 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Huidige score 971mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
1210R-104K Image
  • Deel#:1210R-104K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD