Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160-181FS
160-181FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160-181FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160-181FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 180NH 1.125A 100 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1433 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 160-181FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 180NH 1.125A 100 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1433 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160 ratings -
Q @ Freq 50 @ 25MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160-181FS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 180nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 390MHz
gedetailleerde beschrijving 180nH Unshielded Inductor 1.125A 100 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Huidige score 1.125A Current - Verzadiging -