Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160-182FS
160-182FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160-182FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160-182FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.8UH 410MA 760 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1848 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 160-182FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.8UH 410MA 760 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1848 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160 ratings -
Q @ Freq 36 @ 7.9MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160-182FS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 1.8µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 100MHz
gedetailleerde beschrijving 1.8µH Unshielded Inductor 410mA 760 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 760 mOhm Max
Huidige score 410mA Current - Verzadiging -