Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160-332HS
160-332HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160-332HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160-332HS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.3UH 310MA 1.3 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4276 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 160-332HS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.3UH 310MA 1.3 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4276 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160 ratings -
Q @ Freq 40 @ 7.9MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160-332HS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 3.3µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 76MHz
gedetailleerde beschrijving 3.3µH Unshielded Inductor 310mA 1.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Huidige score 310mA Current - Verzadiging -