Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160-334JS
160-334JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160-334JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160-334JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330UH 55MA 44 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4910 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 160-334JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330UH 55MA 44 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4910 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160 ratings -
Q @ Freq 32 @ 790kHz Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 160-334JS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Inductiefrequentie - test 790kHz
Inductie 330µH Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 3.5MHz gedetailleerde beschrijving 330µH Unshielded Inductor 55mA 44 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 44 Ohm Max Huidige score 55mA