Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160-473JS
160-473JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160-473JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160-473JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 47UH 125MA 8.3 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5805 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 160-473JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 47UH 125MA 8.3 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5805 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160 ratings -
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 160-473JS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Inductiefrequentie - test 2.5MHz
Inductie 47µH Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 11MHz gedetailleerde beschrijving 47µH Unshielded Inductor 125mA 8.3 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8.3 Ohm Max Huidige score 125mA