Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160-560JS
160-560JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160-560JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160-560JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 56NH 1.195A 88 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2903 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 160-560JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 56NH 1.195A 88 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2903 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160 ratings -
Q @ Freq 48 @ 100MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160-560JS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Inductiefrequentie - test 100MHz Inductie 56nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 800MHz
gedetailleerde beschrijving 56nH Unshielded Inductor 1.195A 88 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 88 mOhm Max
Huidige score 1.195A Current - Verzadiging -