Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160-820MS
160-820MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160-820MS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160-820MS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5786 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 160-820MS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5786 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160 ratings -
Q @ Freq 48 @ 100MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 160-820MS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Phenolic Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Inductiefrequentie - test 100MHz
Inductie 82nH Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 700MHz gedetailleerde beschrijving 82nH Unshielded Inductor 1.15A 95 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max Huidige score 1.15A