Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160-822JS
160-822JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160-822JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160-822JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 230MA 2.4 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4984 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 160-822JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 230MA 2.4 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4984 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160 ratings -
Q @ Freq 40 @ 7.9MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 160-822JS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Iron Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Inductiefrequentie - test 7.9MHz
Inductie 8.2µH Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 30MHz gedetailleerde beschrijving 8.2µH Unshielded Inductor 230mA 2.4 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max Huidige score 230mA