Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160R-474HS
160R-474HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160R-474HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160R-474HS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 470UH 42MA 75 OHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer 160R-474HS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 470UH 42MA 75 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3936 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160R ratings -
Q @ Freq 28 @ 790kHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160R-474HS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 790kHz Inductie 470µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 3.2MHz
gedetailleerde beschrijving 470µH Unshielded Inductor 42mA 75 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 75 Ohm Max
Huidige score 42mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:160R-473FS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 47UH 125MA 8.3 OHM SMD
  • Op voorraad:1641
  • Deel#:160R-473HS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:3326
  • Deel#:160R-473JS
  • Deel#:160R-473GS