Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160R-561GS
160R-561GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160R-561GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160R-561GS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 560NH 795MA 200 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer 160R-561GS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 560NH 795MA 200 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1841 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160R ratings -
Q @ Freq 50 @ 25MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160R-561GS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 560nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 180MHz
gedetailleerde beschrijving 560nH Unshielded Inductor 795mA 200 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Huidige score 795mA Current - Verzadiging -