Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160R-562JS
160R-562JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160R-562JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160R-562JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 5.6UH 270MA 1.8 OHM
Product parameter
Onderdeel nummer 160R-562JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 5.6UH 270MA 1.8 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6437 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160R ratings -
Q @ Freq 44 @ 7.9MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160R-562JS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 5.6µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 42MHz
gedetailleerde beschrijving 5.6µH Unshielded Inductor 270mA 1.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Huidige score 270mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:160R-563HS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 56UH 120MA 8.9 OHM SMD
  • Op voorraad:3636
  • Deel#:160R-563JS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:5258
  • Deel#:160R-563FS
  • Deel#:160R-563GS