Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160R-680MS
160R-680MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160R-680MS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160R-680MS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 68NH 1.165A 93 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer 160R-680MS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 68NH 1.165A 93 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6489 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160R ratings -
Q @ Freq 48 @ 100MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160R-680MS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100MHz Inductie 68nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 750MHz
gedetailleerde beschrijving 68nH Unshielded Inductor 1.165A 93 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 93 mOhm Max
Huidige score 1.165A Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:160R-563HS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 56UH 120MA 8.9 OHM SMD