Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160R-681JS
160R-681JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160R-681JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160R-681JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 680NH 740MA 230 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer 160R-681JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 680NH 740MA 230 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4293 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160R ratings -
Q @ Freq 50 @ 25MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160R-681JS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 680nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 170MHz
gedetailleerde beschrijving 680nH Unshielded Inductor 740mA 230 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Huidige score 740mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:160R-820JS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD