Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160R-822FS
160R-822FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160R-822FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160R-822FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 230MA 2.4 OHM
Product parameter
Onderdeel nummer 160R-822FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 230MA 2.4 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1556 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160R ratings -
Q @ Freq 40 @ 7.9MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160R-822FS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 8.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 30MHz
gedetailleerde beschrijving 8.2µH Unshielded Inductor 230mA 2.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max
Huidige score 230mA Current - Verzadiging -