Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160R-683HS
160R-683HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160R-683HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160R-683HS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer 160R-683HS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3687 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160R ratings -
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160R-683HS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 68µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 9.1MHz
gedetailleerde beschrijving 68µH Unshielded Inductor 100mA 13 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Huidige score 100mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:160R-820MS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD
  • Op voorraad:5191
  • Deel#:160R-820KS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:4173
  • Deel#:160R-820JS