Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1812-101J
1812-101J
1812-101J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812-101J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812-101J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 818MA 300 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 60167 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
650 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1812-101J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 818MA 300 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 60167 pcs Data papier 1812(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) afscherming Unshielded
Serie 1812 ratings -
Q @ Freq 30 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 1812-101J TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 100nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.190" (4.83mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 650MHz
gedetailleerde beschrijving 100nH Unshielded Inductor 818mA 300 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Huidige score 818mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
1812-103G Image
  • Deel#:1812-103G
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD
  • Op voorraad:35135
1812-100J Image
  • Deel#:1812-100J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 10NH 1.23A 100 MOHM
  • Op voorraad:76123
1812-100K Image
  • Deel#:1812-100K
1812-101F Image
  • Deel#:1812-101F
1812-101G Image
  • Deel#:1812-101G
  • Beschrijving:FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD
1812-102J Image
  • Deel#:1812-102J
1812-102F Image
  • Deel#:1812-102F
1812-102K Image
  • Deel#:1812-102K