Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1812-103J
1812-103J
1812-103J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812-103J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812-103J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 81335 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1812-103J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 81335 pcs Data papier 1812(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket 1812
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) afscherming Unshielded
Serie 1812 ratings -
Q @ Freq 50 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1812 (4532 Metric) Andere namen 1812-103J TR 500
DN12103JTR
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Inductiefrequentie - test 7.9MHz
Inductie 10µH Hoogte - Zittend (Max) 0.134" (3.40mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 20MHz gedetailleerde beschrijving 10µH Unshielded Inductor 354mA 1.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max Huidige score 354mA
Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
1812-102K Image
  • Deel#:1812-102K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD
  • Op voorraad:83678
1812-104K Image
  • Deel#:1812-104K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD
  • Op voorraad:80095
1812-104F Image
  • Deel#:1812-104F
1812-105G Image
  • Deel#:1812-105G
  • Beschrijving:FIXED IND 1MH 55MA 60 OHM SMD
1812-104G Image
  • Deel#:1812-104G
1812-105F Image
  • Deel#:1812-105F
1812-104J Image
  • Deel#:1812-104J
1812-102H Image
  • Deel#:1812-102H
  • Beschrijving:FIXED IND 100NH 818MA 300 MOHM
1812-102J Image
  • Deel#:1812-102J
1812-103H Image
  • Deel#:1812-103H