Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 2256R-331J
2256R-331J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2256R-331J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2256R-331J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM TH
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2256R-331J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 52269 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm) afscherming Unshielded
Serie 2256R ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen 2256R-331J TR 1000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 330nH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 330nH Unshielded Molded Inductor 6.5A 9 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 9 mOhm Max
Huidige score 6.5A Current - Verzadiging 6.5A
Gerelateerde producten
  • Deel#:2256R-31J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 330UH 390MA 2.51 OHM
  • Op voorraad:56844
  • Deel#:2256R-35J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 680UH 300MA 4.31 OHM
  • Op voorraad:52436
  • Deel#:2256R-33K
  • Beschrijving:FIXED IND 470UH 350MA 3.25 OHM
  • Deel#:2256R-32L
  • Beschrijving:FIXED IND 390UH 380MA 2.73 OHM
  • Deel#:2256R-34J
  • Beschrijving:FIXED IND 560UH 330MA 3.75 OHM
  • Deel#:2256R-30L
  • Beschrijving:FIXED IND 270UH 470MA 1.77 OHM
  • Deel#:2256R-34K
  • Deel#:2256R-29L
  • Beschrijving:FIXED IND 220UH 500MA 1.58 OHM
  • Deel#:2256R-33L
  • Deel#:2256R-30K
  • Deel#:2256R-34L
  • Deel#:2256R-33J
  • Deel#:2256R-32K
  • Deel#:2256R-30J
  • Deel#:2256R-35K
  • Deel#:2256R-31L
  • Deel#:2256R-32J
  • Deel#:2256R-31K