Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 2256R-34J
2256R-34J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2256R-34J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2256R-34J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 560UH 330MA 3.75 OHM
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2256R-34J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 560UH 330MA 3.75 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 52845 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm) afscherming Unshielded
Serie 2256R ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen 2256R-34J TR 1000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 560µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 560µH Unshielded Molded Inductor 330mA 3.75 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.75 Ohm Max
Huidige score 330mA Current - Verzadiging 330mA
Gerelateerde producten
  • Deel#:2256R-37K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 1MH 240MA 6.9 OHM TH
  • Op voorraad:71322
  • Deel#:2256R-36K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 820UH 260MA 6.04 OHM
  • Op voorraad:69668
  • Deel#:2256R-36L
  • Deel#:2256R-33J
  • Beschrijving:FIXED IND 470UH 350MA 3.25 OHM
  • Deel#:2256R-32J
  • Beschrijving:FIXED IND 390UH 380MA 2.73 OHM
  • Deel#:2256R-33L
  • Deel#:2256R-34L
  • Deel#:2256R-37J
  • Deel#:2256R-33K
  • Deel#:2256R-32K
  • Deel#:2256R-35K
  • Beschrijving:FIXED IND 680UH 300MA 4.31 OHM
  • Deel#:2256R-34K
  • Deel#:2256R-35L
  • Deel#:2256R-31L
  • Beschrijving:FIXED IND 330UH 390MA 2.51 OHM
  • Deel#:2256R-35J
  • Deel#:2256R-32L
  • Deel#:2256R-36J