Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3094-470JS
3094-470JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094-470JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3094-470JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 47NH 900MA 60 MOHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 9359 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
650 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 3094-470JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 47NH 900MA 60 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 9359 pcs Data papier 3094(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Unshielded
Serie 3094 ratings -
Q @ Freq 65 @ 100MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3094-470JS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 100MHz Inductie 47nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 800MHz
gedetailleerde beschrijving 47nH Unshielded Inductor 900mA 60 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Huidige score 900mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:3094-470KS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:15464
  • Deel#:3094-394KS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 390UH 39MA 32 OHM SMD