Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3094-472JS
3094-472JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094-472JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3094-472JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 170MA 1.6 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 7240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 3094-472JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 170MA 1.6 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 7240 pcs Data papier 3094(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Unshielded
Serie 3094 ratings -
Q @ Freq 60 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3094-472JS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 4.7µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 42MHz
gedetailleerde beschrijving 4.7µH Unshielded Inductor 170mA 1.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Huidige score 170mA Current - Verzadiging -
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 47NH 900MA 60 MOHM SMD
  • Op voorraad:15464
  • Deel#:3094-470JS
  • fabrikanten:API Delevan