Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3094-473GS
3094-473GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094-473GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3094-473GS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 47UH 79MA 8 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2971 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 3094-473GS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 47UH 79MA 8 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2971 pcs Data papier 3094(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Unshielded
Serie 3094 ratings -
Q @ Freq 70 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3094-473GS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 47µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 12MHz
gedetailleerde beschrijving 47µH Unshielded Inductor 79mA 8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Huidige score 79mA Current - Verzadiging -
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 56NH 900MA 60 MOHM SMD
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 470UH 37MA 35 OHM SMD
  • Op voorraad:18200
  • Deel#:3094-560KS