Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4232-333J
4232-333J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4232-333J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4232-333J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 33UH 150MA 9.2 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 66499 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4232-333J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 33UH 150MA 9.2 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 66499 pcs Data papier 4232(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm) afscherming Unshielded
Serie 4232 ratings -
Q @ Freq 30 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4232-333J TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 33µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.101" (2.57mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 13MHz
gedetailleerde beschrijving 33µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 9.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 9.2 Ohm Max
Huidige score 150mA Current - Verzadiging -