Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4232-391H
4232-391H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4232-391H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4232-391H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 57630 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4232-391H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 57630 pcs Data papier 4232(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm) afscherming Unshielded
Serie 4232 ratings -
Q @ Freq 17 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4232-391H TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 390nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.101" (2.57mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 180MHz
gedetailleerde beschrijving 390nH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 840 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 840 mOhm Max
Huidige score 380mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:4232-391G
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:46412
  • Deel#:4232-392J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 3.9UH 385MA 1.4 OHM
  • Op voorraad:66489
  • Deel#:4232-391K
  • Deel#:4232-393G
  • Beschrijving:FIXED IND 39UH 139MA 10.8 OHM
  • Deel#:4232-332J
  • Beschrijving:FIXED IND 3.3UH 399MA 1.3 OHM
  • Deel#:4232-393F
  • Deel#:4232-392F
  • Deel#:4232-392K